Оформлення автоцивілки

Автоцивілка на 6 місяців: чи можна зробити страховку на півроку?

Цікавить, чи можна придбати автоцивілку на 6 місяців? У зв’язку з прийняттям змін до закону України про ОСЦПВ (Стаття 17) № 2443-VIII в редакції від 22.05.2018 року відмінена можливість страхувати транспортні засоби менше ніж на 1 календарний рік. Оформити ж річний електронний поліс автоцивілки швидко, в будь-який час доби, не виходячи з дому і з мінімальними витратами Ви можете, скориставшись послугами сервісу PolisBot!

Щоб дізнатися ціну ОСЦПВ для Вашого автомобіля натисніть 👇

В яких випадках вигідно купувати поліс автоцивілки на малий термін?

  • Якщо Ви збираєтеся продавати автомобіль і не бачите сенсу в покупці страховки на тривалий період.
  • Якщо Ви збираєтеся зареєструвати тільки що куплене або ввезене в Україну авто.
  • Якщо Ви плануєте найближчим часом перереєструвати машину в населеному пункті з меншим населенням, де послуги автострахування коштують дешевше.
  • Якщо Ви плануєте на короткий час передати автомобіль іншій особі і вписати її в поліс.

Де отримати короткочасний поліс ОСЦПВ?

Варіантів отримання поліса на сьогоднішній день всього два:

  1. Звернутися до страхової компанії або в офіс однієї з організацій, що надають таку послугу. Вам доведеться витратити час на дорогу, черги, бюрократію, відбиватися від нав’язування додаткових послуг та інших «принад» агресивного маркетингу.
  2. Онлайн через сервіс PolisBot. Цілодобово, без додаткових платежів, зі зручною поетапної системою оформлення, яка займе всього кілька хвилин. Вдома, на роботі, на дачі, в дорозі – отримати поліс автоцивілки можна, перебуваючи в будь-якому місці!

Не потрібно питати, чи вийде оформити страховку на півроку в PolisBot і скільки це буде коштувати. Просто тисніть кнопку 👇

Купити автоцивілку на 6 місяців з PolisBot

Автоцивілка на 6 місяців

PolisBot – це сервіс, до складу якого входить сайт і чат-боти для Messenger і Telegram, покликані автоматизувати процес оформлення автоцивілки для автомобіля в Україні на потрібний Вам термін. Щоб застрахувати ТЗ Вам не потрібно ходити по кабінетах і інстанціях, адже досить натиснути кнопку «Оформити страховку» або почати чат, щоб в кілька етапів отримати необхідний поліс. Ми надішлемо його у вигляді PDF-файлу, який не обов’язково роздруковувати, а досить просто зберігати в своєму смартфоні скільки завгодно.

Вартість страховки ОСЦПВ на півроку

ОСЦПВ – поліс цивільного страхування автомобіля (автоцивілка), який повинен бути оформлений для кожного автомобіля. При цьому його вартість завжди розраховується індивідуально. Вона залежить від регіону, населеного пункту, характеристик авто, терміну та ряду інших критеріїв. PolisBot пропонує вигідні цінові умови і гарантує відсутність прихованих комісій і додаткових платежів за поліс ОСЦПВ.

Щоб дізнатися ціну для себе, просто натисніть 👇

Переваги оформлення поліса автоцивілки на 6 місяців в PolisBot

  • Швидкість. Щоб зробити ОСЦПВ для автомобіля на півроку Ви витратите мінімум часу.
  • 24/7. Послуга оформлення доступна цілодобово без вихідних і перерв.
  • Економія. Ви платите тільки за поліс автоцивілки ОСЦПВ, не несучи ніяких додаткових витрат.
  • Зручність. Поліс на авто завжди з вами в смартфоні – його неможливо втратити або пошкодити.

Страхування на інший термін

error: Внимание: Копирование не разрешено